Anasayfa / Haber / Rüyada Rüyada Bebek Emzirmek
Rüyada Rüyada Bebek Emzirmek

Rüyada Rüyada Bebek Emzirmek

rüyada memeden süt gelmesi, rüyada bebek emzirmek anlamı, rüyada erkek bebek görmek, rüyada süt görmek, rüyada bebek görmek, rüyada doğum yapmak, rüyada bebek doğurmak, rüya tabirleri

rüyada Rüyada Bebek Emzirmek görmek

Rüyada bebek emzirmek, bir kadının kendi evladını emzirdiğini görmesi, evladının büyük mertebeye vemakama işarettir.

Bir kadının rüyada birisini emzirdiğini görmesi, dünya kapılarının ve sebeplerinin üzerlerine kapanmasına, yahut onların hapsine işarettir. Bu sütü emen kimse ister çocuk, ister büyük; erkek veya kadın olsun yine tabir bu şekildedir.

Bir kimse rüyada sütten kesilmiş bir çocuğu emzirdiğini görse, o kimse hapsolunur yahut hasta olur. Yahut üzerine kapı kapanır. Eğer rüyayı gören hamile bir kadınsa hamileliğinden kurtulur.

Bir kimse rüyada bir çocuğu emzirse yahut çocuktan emse o kimseye şiddet ve meşakkat erişir. SonraAllah u Teala Hazretleri onu meşakkat ve şiddetten kurtarır. Bir çocuktan süt emdiğini veya bir çocuğa süt verdiğini gören erkek, hapse girer.

Hakkında demo

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


− 1 = bir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>